Haber Detayı
17 Nisan 2019 - Çarşamba 13:57 Bu haber 433 kez okundu
 
Hizmet-İş'ten Başkan Küçüktunaya Ziyaret
Hizmet-İş Sendikası Niğde İl Başkanı Gökhan Demircioğlu yönetimi ve işyeri temsilcileriyle birlikte İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Siyaset Haberi


31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından İl Genel Meclis Üyesi seçilen ve ardından da ilk meclis toplantısında İl Genel Meclis Başkanı olarak ikinci kez seçilen Bülent Küçüktuna; "Hizmet-İş Sendikası İl Başkanı Demircioğlu'na ve yönetimine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum" dedi.

Hizmet-İş Sendikası Niğde İl Başkanı Gökhan Demircioğlu; "İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Bülent Küçüktuna'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisi 31 Mart öncesi İl Genel Meclis Başkanı olarak yaptığı başarılı çalışmalarını seçimler sonrası yeniden meclis üyelerince 2. kez seçildiği başkanlık görevi süresincede devam edeceğine inanıyoruz. Hizmet-İş Sendikası olarak İl Genel Meclis Başkanımız sayın Küçüktuna'nın İl Genel Meclis Üyeliği ve ardından da yeniden seçildiği İl Genel Başkanlığı hayırlı olsun. Allah utandırmasın" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Hizmet-İş'ten, Başkan, Küçüktunaya, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
En Çok Okunanlar
Sayfalar
Puan Durumu
Arşiv
Haber Yazılımı